- УНИВЕРСАЛНИ
- Диагностика за мотори, ATV и UTV
- MERCEDES – BENZ
- BMW
- VW, AUDI, SKODA, SEAT
- OPEL / GM
- PEUGEOT / CITROEN
- FIAT / ALFA ROMEO
- FORD / MAZDA / MITSUBISHI
- TOYOTA/LEXUS
- RENAULT / DACIA
- HONDA
- PORSCHE
- VOLVO / SAAB
- KIA / HYUNDAI / DAEWOO
- LAND ROVER / JAGUAR
- NISSAN / SUBARU / INFINITI
- CHRYSLER / JEEP
- ЛАПТОПИ
- КАБЕЛИ, ПРЕХОДНИЦИ, КОНЕКТОРИ
Sold out
IVECO/ECI ELTRAC система за диагностика
2,800.00€ / 5,476.32 лв. Original price was: 2,800.00€ / 5,476.32 лв..2,500.00€ / 4,889.58 лв.Текущата цена е: 2,500.00€ / 4,889.58 лв..
Autel MaxiSys Ultra + 2 год. безплатен Update
4,900.00€ / 9,583.57 лв.
iCarsoft JP V3.0 за Nissan/Infiniti/Toyota/Lexus/Scion/Honda/Isuzu/Hyundai/Kia/Daewoo/Mazda/Acura/Subaru/Mitsubishi/Suzuki
280.00€ / 547.63 лв.
Изчерпан
Код:
JP v3.0
Категории: FORD / MAZDA / MITSUBISHI, HONDA, iCARSOFT, KIA / HYUNDAI / DAEWOO, NISSAN / SUBARU / INFINITI, TOYOTA/LEXUS
Описание
⚠️ Внимание: Налична е по-новата и усъвършенствана версия – iCarsoft JP V4.0, която предлага разширени функции и по-широка съвместимост.
Виж iCarsoft JP V4.0
iCarsoft JP V3.0 за
Nissan/Infiniti/Toyota/Lexus/Scion/Honda/Isuzu/
Hyundai/Kia/Daewoo/Mazda/Acura/Subaru/
Mitsubishi/Suzuki
iCarsoft JP V3.0 е мощен професионален скенер за диагностика на японски и корейски автомобили от марките Nissan, Infiniti, Toyota, Lexus, Scion, Honda, Isuzu, Huyndai, Kia, Daewoo, Mazda, Acura, Subaru, Mitsubishi и Suzuki. Включва се директно към диагностичната букса на автомобила. Добавени са нови функционални възможностти спрямо предходната версия на уреда JP V2.0.
iCarsoft JP V3.0 oсновни функции:
• автоматична идентификация по VIN номер (не поддържа по-старите модели)
• тест на батерията и адаптацията й при смяна.
• кодиране на инжектори (не се поддържа от всички модели)
• калибриране на сензора за ъгъл на завиване, SAS
• система за контрол на регенерацията на филтъра за твърди частици, DPF
• JP V3.0 може да чете и изчиства кодове за неизправности на всички системи, като например двигател, скоростна кутия, ABS, въздушни възглавници и т.н.
• четене на данни Stream
• Пълна ECU диагностика
• съвместим с всички модели на Nissan, Infiniti, Toyota, Lexus, Scion, Honda, Isuzu, Huyndai, Kia, Daewoo, Mazda, Acura, Subaru, Mitsubishi и Suzuki, оборудвани с диагностина букса OBDII-16 DLC
• лесен за използване
• Oil Light / Service Reset (ресет на сервизни интервали, лампа за маслото, функция за нулиране на спирачните накладки и др.)
• EPB: отваря и затваря спирачните накладки, чете и изчиства EPB / SBC кодове за неизправности, ресетва функцията за дебелина на спирачните накладки и т.н.
• ABS / AIRBAG: диагностицира системите за ABS / SRS, чете / изчиства кодове на ABS / SRS, изключва предупредителната лампа за ABS / SRS и т.н. Извършва двупосочни тестове на ABS соленоидите, извлича информация от ECU за ABS / SRS и т.н.
•CANBUS, ISO9141, KWP2000, J1850 и др.
Спецификация:
- Дисплей: 4.0“ TFT LCD, с резолюция 800*480 пиксела
- Температура на съхранение: -20°C ÷ 70°C
- Работно напрежение: 9V ÷ 18V
- Мощност: 2,4 W
- Размери: 205mm*113mm*31mm(LxWxH)
- Тегло: <400 гр.
Скенерът за автодиагностика JP v3.0 е самостоятелно устройство което не се нуждае от компютър, а компактните му размери позволяват да бъде винаги с вас на път и при необходимост да ви помогне в диагностицирането на автомобила за възникнал проблем.
Безплатно обновяване през Интернет.
Комплекта съдържа:
- скенер за автодиагностика JP V3.0 на iCarsoft
- OBD2 кабел за връзка между скенера и автомобила
- USB кабел
- Чанта за съхранение.
Гаранция: 12 месеца
Отзиви (0)
Бъдете първият написал отзив за “iCarsoft JP V3.0 за Nissan/Infiniti/Toyota/Lexus/Scion/Honda/Isuzu/Hyundai/Kia/Daewoo/Mazda/Acura/Subaru/Mitsubishi/Suzuki” Отказ
Трябва да влезнете в профила си, за да публикувате отзив.
ДОСТАВКА
Срок на доставка
• Поръчка направена в делничен ден до 15:00 ч. се изпраща в същия ден, а направените след 15:00 ч. е твърдо вероятно да бъдат изпратени на следващия ден. Ако е неработен, се изпраща в първия работен ден.
• Поръчка направена в събота или предпразничен ден до 11:00 ч. се изпраща в същия ден.
Трябва да се има предвид, че за всяка поръчка е необходимо технологично време за изпълнение: при необходимост разговор с клиента и уточняване на детайли, пакетиране, подготовка на опис, товарителница и евентуална заявка за куриер. В тази връзка, поръчки направени след 15:00 ч. е вероятно да не бъдат получени на следващия работен ден, а на по-следващия.
При наличие на обстоятелства, водещи до забавяне изпълнението на поръчката, клиентът ще бъде навременно уведомен на посочения от него телефон или емайл за контакт.
Свързани продукти
VNCI MF J2534 – Скенер за диагностика на FORD/MAZDA
127.82€ / 250.00 лв.
MVCI PRO + J2534 – кабел за диагностика и програмиране
122.71€ / 240.00 лв.
VNCI RNM – Скенер за диагностика на Renault/Nissan/Mitsubishi
383.47€ / 750.00 лв.
Mazda change KM by OBD (MAP1), SMOK
360.00€ / 704.10 лв.
СКЕНЕР ЗА ДИАГНОСТИКА HNM II ЗА HONDA / MAZDA / MITSUBISHI / NISSAN / SUBARU, iCarsoft
224.97€ / 440.00 лв.
Скенер за диагностика i909 за Mitsubishi / Mazda, iCarsoft
178.95€ / 350.00 лв.
Скенер за диагностика FVDI J2534 Ford/Mazda
168.73€ / 330.00 лв.
ALIENTECH
CG
YANHUA
OBDSTAR
LONSDOR
Отзиви
Все още няма отзиви.